LOW LOW LOW

Wczoraj przeżyłam najwspanialszy walentynkowy dzień w całym moim życiu. Nie sposób pominąć faktu, że wypad na narty z Kar i Smutusiem był niemożliwie miły. Dzięki chopy („ma dwie dziewczyny koło siebie a mówi do nich chopy…”)!

A ktoś inny przeszedł samego siebie.  W życiu nie jadłam pyszniejszego ciasta z galaretką!

I jeszcze róża i kino (podobno w standardzie, ale i tak jestem zachwycona). Cóż to znaczy, poczuć się księżniczką, tego dowiem się tylko ja, bo drugiego Waceka nie ma na świecie, a ja tego mojego nie puszczę.
Przenigdynigdynigdynigdy, bo jesteś najlepszy, W., i wiedz o tym i nie zapominaj, a nie pieprz mi głupot, że jest inaczej, bo strzelę takiego focha, że wszystkie gwiazdy Ci zatańczą przed oczami.
Najgorsze jest to, że ja dałam Ci taki marny prezent w porównaniu z Twoimi, że w sumie o nim zapomniałeś. Ale musisz wiedzieć, że jak Cię kiedyś zasypię babeczkami, ciastami, tortami, obiadami, kompotami, winami, filmami i innymi, to się nie pozbierasz. Lepiej już zacznij robić listę rzeczy, jakich potrzebujesz. Oprócz ścisków nieskończoności, to jest punkt pierwszy na mojej liście.

Piosnka dla Ciebie na koniec notki:

Oczywiście, jest tysiące piosenek, które mogłabym Ci zadedykować (i zapewne są to takie, które bardziej lubisz, i tak dalej), ale ta właśnie chodzi mi po głowie od wczoraj. I jest ode mnie dla Ciebie, chociaż wykonuje ją Rod i jakieś panie. Swoją drogą, jesteś dużo przystojniejszy niż Rod. Inna sprawa, że jesteś najprzystojniejszy na świecie.

 

W tej notce nie może zabraknąć wzmianki o Smutusiu, bez którego świat byłby dużo smutniejszy, który jest wzorem przyjaciela, który mmm… jest najlepszy! Smutusiu mój drogi, najwytrwalszy bubersonfanie, honorowy mieszkańcu Bubolandii, i w ogóle. Ale ckliwo mi się zrobiło… ale wiem, że wielka rzesza fanów bubersona nie ma mi tego za złe.

Smutuś, piosenka dla Ciebie też:

^_^

I piosenka dla mnie brzmi:

Komentarz ode mnie do mojego życia: ech.

Dobranoc.

 

5 thoughts on “LOW LOW LOW

 1. Elo. Uwaga, bo nazywam się Wacław i będę komunikował.

  Po pierwsze, zatwierdzam treść tego komunikatu, ponieważ jest najlepszy.

  Po drugie, o niczym nie zapomniałem i dobrze o tym wiesz.

  Po trzecie, jesteś najukochańsza. ♥

  I wreszcie po czwarte, pozdro dla Smuta.

  Nazywam się Wacław i komunikowałem.

 2. pozdro.dzięki za piosenkę dla mnie,jest spoko aż się łezka w oku zakręciła. A po ósme,pozdro dla Wacława.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.